EN|RU|UK
 Політика України
  10112  240

 Близько 600 тисяч громадян України в зоні конфлікту на Донбасі не отримують пенсій і соцвиплат, - ООН

переселенцы

Близько 586 тис. українців, які проживають у зоні конфлікту на сході країни, з початку минулого року не отримують пенсій і соціальних виплат.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Центр новин ООН, про це повідомляє Управління ООН у справах біженців (УВКБ).

586 тисяч громадян України, які мешкають у зоні конфлікту, не отримують пенсій і соціальних виплат із початку минулого року, оскільки вони не пройшли реєстрацію, введену урядом країни. В УВКБ закликають українську владу забезпечити виплати для всіх громадян, незалежно від місця їхнього проживання.

У заяві УВКБ також повідомляється, що 50 тисяч людей з інвалідністю з числа внутрішніх переселенців особливо уразливі. Їм доводиться стикатися з додатковими труднощами і часто з дискримінацією.


Багато хто з переселенців не може знайти роботу і нормальне житло, зазначається в повідомленні.

800 тисяч осіб, які живуть у районі лінії розмежування в Луганській та Донецькій областях, побоюються за своє життя.

В УВКБ викликають занепокоєння обмеження на пересування мирних жителів, особливо тих, які перетинають лінію розмежування. Лише за червень через блокпости, встановлені вздовж лінії, пройшло понад мільйон осіб, зазначає представник управління Андрій Махесич.

"Людям доводиться вистоювати довгі черги на блокпостах за цілковитої відсутності будь-яких послуг. Їм ніде взяти питну воду, немає даху над головою на випадок негоди і немає доступу до медичної допомоги", - йдеться в повідомленні.


Близько 700 шкіл у зоні конфлікту пошкоджені. Цього року 89 шкіл відновили за підтримки УВКБ. Руйнування зачепили і житловий фонд. Близько 10 тисяч будинків терміново потребують ремонту. Крім того, від 40 до 60 будівель поблизу лінії зіткнення зазнають ушкоджень щотижня.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n451422
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору