EN|RU|UK
 Політика України
  18648  124

 Будівництво бази ВМС в Очакові повністю відповідає чинному законодавству України, - нардеп Фріз

фриз

Будівництво оперативного центру ВМС України на військово-морській базі в Очакові (Миколаївська область) інженерними підрозділами ВМС США повністю відповідає чинному законодавству України, підкреслює народний депутат фракції "Блок Петра Порошенка", член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки й оборони Ірина Фріз.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це вона написала у Фейсбуці.

Фріз зазначила: "
Будівництво оперативного центру ВМС України на військово-морській базі в Очакові інженерними підрозділами США повністю відповідає чинному законодавству України.

Заступник голови комітету Ради Федерації Росії з оборони та безпеки Франц Клінцевич, коментуючи цю подію для пропагандистів з RT, очевидно, так захопився питаннями захисту КНДР, що не помітив змін в законодавчому полі та зовнішній політиці України.

В цьому році парламент України прийняв закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо зовнішньополітичного курсу України)», яким було чітко встановлений курс України на набуття членства в Північноатлантичному Альянсі. Хочу нагадати Францу Клінцевичу, що позаблоковий статус був скасований Україною невдовзі після російської анексії Криму та початку російської агресії на Донбасі.

Україна розглядає таке будівництво нагальною необхдністю в рамках підвищення обороноздатності держави, розвитку ВМС України, а також проведення та координації спільних безпекових заходів з країнами-членами НАТО.

Така необхідність викликана багаторічною політикою РФ, що спрямована на знищення української незалежності та суверенітету, а з 2014 року - веденням неоголошеної війни.

Пропоную Францу Клінцевичу не обтяжувати себе погрозами на адресу США та України Україна й надалі буде розширювати та поглиблювати спвробітництво з країнами Північноатлантичного Альнясу з метою створення мирного та безпечного простору у Східній Європі та членства в НАТО".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Будівельні частини в рамках програми допомоги Україні будують в Очакові командний центр для ВМС ЗСУ, - ВМС США
Источник: https://censor.net.ua/ua/n451382
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору