EN|RU|UK
 Політика України
  1500  4

 Єврокомісія успішно протестувала готовність української ГТС до опалювального сезону, - "Нафтогаз"

газ гтс

НАК "Нафтогаз України" повідомляє про успішне тестування представниками Спільного дослідного центру Генерального директорату Європейської комісії готовності української газотранспортної системи (ГТС) до нового опалювального сезону.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу НАК "Нафтогаз України".

У середу, представники Єврокомісії спільно з представника "Нафтогазу", "Укртрансгазу" і Міненерговугілля досліджували сценарії можливих кризових ситуацій із поставками природного газу в Україну відповідно до методології та стандартів Євросоюзу, які також закріплені в законі України "Про ринок природного газу".

Йдеться про виявлення ризиків для української ГТС, аналіз ймовірності кризових явищ і наслідків їх виникнення, а також відновлення гідравлічної моделі, яка дає можливість проводити моделювання ситуацій у ГТС з урахуванням реальних умов роботи системи, пояснює український газовий монополіст.

"Нафтогаз" зазначив, що результати дослідження є базою для розроблення комплексу превентивних заходів, які суттєво підвищують рівень готовності ГТС до надзвичайних ситуацій.

Крім того, представники Єврокомісії надали рекомендації щодо вдосконалення Національного плану дій (еквівалент Кризового плану дій у державах-членах ЄС) і Правил про безпеку поставок природного газу (еквівалент превентивного плану дій в державах-членах ЄС).

Бенефіціаром проведеного дослідження є Міненерговугілля, дослідження проводилося на кошти Єврокомісії в рамках надання технічної допомоги. Проект реалізується вже другий рік і в цілому розрахований на три роки, уточнив НАК.

Спільний дослідницький центр Генерального директорату Єврокомісії (Directorate General-Joint Research Center, DG-JRC) - орган Єврокомісії, відповідальний за методологічний супровід підготовки до виникнення кризових ситуацій в газовій сфері у всіх державах-членах ЄС.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n451001
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору