EN|RU|UK
 Політика України
  1893  15

 Мінмолодьспорту виступає проти приватизації спортивних об'єктів національного значення

палац спорту

Міністерство молоді та спорту виступає проти пропозиції Міністерства економічного розвитку і торгівлі про приватизацію об'єктів спортивної інфраструктури національного значення.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на заяву Міністерства молоді та спорту.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Доки не зміниться законодавча база, приватизація буде зазнавати тих чи інших блокувань або атак, - Гройсман

Згідно із заявою, нещодавно Міністерство економічного розвитку і торгівлі України оприлюднило на своєму сайті перелік документів, які представляють собою стратегічне бачення щодо поводження з державними підприємствами у підпорядкуванні центральних органів влади.

Цей перелік містить, зокрема, підприємства, що перебувають у сфері управління Міністерства молоді та спорту.

"Більшість з цих підприємств мають національне й міжнародне значення для українського спорту та молодіжної політики, і не можуть бути приватизовані у короткостроковій чи довгостроковій перспективі. Про це Мінекономрозвитку були надані аргументовані зауваження від Мінмолодьспорту", - сказано в заяві.

Також читайте: Кабмін схвалив новий проект закону про приватизацію

У ньому наголошують, що Мінекономрозвитку не взяло до уваги ці зауваження без всяких на те підстав чи пояснень, йдучи "всупереч рекомендаціям Кабінету Міністрів України про необхідність врахувати позицію Мінмолодьспорту при розробці відповідного переліку".

До переліку об'єктів, що підлягають приватизації, Мінекономрозвитку включило, серед інших: державне підприємство "Дирекція з реконструкції спортивних споруд"; спортивні комплекси "Авангард" та "Атлет"; "Палац спорту"; "Льодовий стадіон".

Мінмолодьспорту підкреслює, що виступає "категорично проти приватизації, навіть у так званому довгостроковому періоді, даних державних підприємств"

"Міністерство молоді та спорту спільно з керівництвом підприємств реалізує плани розвитку цих підприємств. Є низка об'єктивних причин, за якими приватизація цих об'єктів неможлива", - сказано в заяві.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n450794
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору