EN|RU|UK
 Події, За кордоном
  259693  433

 Український пілот Акопов здійснив приземлення аварійного пасажирського лайнера в стамбульському аеропорту. ВIДЕО

Український пілот турецької компанії Atlasglobal Олександр Акопов здійснив героїчне приземлення аварійного пасажирського лайнера в стамбульському аеропорту "Ататюрк".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише користувач Фейсбуку Олег Лунгул.

Він зазначає: "Привіт усім. Учора в Стамбулі був ураган і град з куряче яйце. Літак турецької компанії Atlasglobal, пілотований українськими пілотами, потрапив у град. Унаслідок стихії повністю розбило кок, переднє скло дуже постраждало, автопілот, автотраст, "Direct low".

Український екіпаж і дві турецькі стюардеси проявили мужність у процесі цього інциденту. Капітан посадив усліпу, створив крен і дивився тільки через кватирку, не відкриваючи її. Коли він посадив літак, аплодував весь перон аеропорту "Ататюрк".

Пілоти інших літаків блимали фарами і просто приходили на борт потиснути руку. По всіх турецьких каналах показували захід на посадку, і коли хлопці приїхали в готель, то ми всі і працівники готелю вийшли та аплодували їм. Це дійсно гідно поваги.

P.S. Хочу зробити маленьке пояснення до відео, де на турецькому кричать "він не сяде, не сяде".Український пілот Акопов здійснив приземлення аварійного пасажирського лайнера в стамбульському аеропорту 01

Український пілот Акопов здійснив приземлення аварійного пасажирського лайнера в стамбульському аеропорту 02

Журналіст Осман Пашаєв написав: "Вчора героєм Туреччини став український пілот Олександр Акопов. У Стамбулі була злива з градом і вітром. Погодне пекло і Сомалі. Рейс "Атлас глобал" вилітав із Стамбулу в Ерджан (Північний Кіпр). На висоті 4 тисячі футів літаку розбило носову частину і скло кабіни пілотів. Капітан Акопов ухвалив рішення повертатися. В інтернеті купа відео з аеропорту, як всі чекають катастрофи. На борту 121 пасажир і 6 членів екіпажу. Акопов садить борт, нахиливши літак трохи набік, щоб бачити через бокове скло смугу. Диспетчери "Ататюрка" дуже точно вели його на приземлення.
Про українця Олександра Акопова пишуть все турецькі ЗМІ. Підкреслюють, що він пройшов кращу школу колишнього Союзу саме в Україні. Налітав 13908 годин".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n449548
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
Сторінка 5 з 5
<<<1 2 3 4 5
 
 
 
 
 
 вгору