EN|RU|UK
 Політика України
  74055  1038

 Саакашвілі позбавили громадянства після нових матеріалів, переданих Україні прокуратурою Грузії, - Геращенко

геращенко

Народний депутат України, радник голови МВС Антон Геращенко оприлюднив інформацію про те, чому Міхеіл Саакашвілі був позбавлений українського громадянства.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Геращенко зазначив: "Міхеіл Саакашвілі дійсно позбавлений статусу громадянина України. Це зроблено в суворій відповідності до Закону на підставі ст. 21 ЗУ "Про громадянство".

Нещодавно, Генеральна прокуратура Грузії передала українській стороні факти, що не були їй відомі під час ухвалення рішення про надання Міхеілу Саакашвілі громадянства України і які Міхеіл Саакашвілі навмисно приховав.

Рішення про скасування статусу громадянина ухвалюється в разі, якщо особа, яка бажає отримати громадянство України, надала свідомо неправдиві дані, збрехала, надала фальшиві документи або приховала важливий факт зі своєї біографії.

Я вважав і вважаю помилкою надання статусу громадянина України Міхеілу Саакашвілі. Думаю, що Міхеіл цей статус не дуже і цінував.

Швидше використовував Україну як запасний аеродром у надії повернутися в Грузію. Надії, яка виявилася ганебно зруйнована ним самим у ході парламентських виборів восени 2016- го.

Сьогодні ця помилка була виправлена.

Тепер у Міхеіла Саакашвілі є шанс спробувати реалізувати себе в Нідерландах або в США. Але боюся, там немає так багато легковірних громадян, готових вірити в чергового месію, який обіцяє всім - все, вже зараз і безплатно".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n449309
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 11 з 11
<<<3 4 5 6 7 8 9 10 11
Сторінка 11 з 11
<<<3 4 5 6 7 8 9 10 11
 
 
 
 
 
 вгору