EN|RU|UK
 Суспільство, Здоров'я
  4133  43

 Супрун зобов'язала лікарні звітувати про витрачання благодійних коштів

супрун

З наступного року медичні установи, підпорядковані Міністерству охорони здоров'я, зобов'язані оприлюднити інформацію про джерела надходження благодійних пожертв та їх витрачання.

Як інформує Цензор.НЕТ, відповідний наказ за підписом в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун оприлюднено на сайті МОЗ.

"Керівникам закладів охорони здоров'я, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров'я України, міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити розміщення установами охорони здоров'я, які перебувають у сфері їх управління, інформації про надходження і використання благодійних пожертвувань від фізичних та юридичних осіб на потребу таких установ охорони здоров'я", - йдеться в документі.

Розміщення інформації про надходження і використання благодійних пожертвувань має відбуватися щокварталу, не пізніше 10 числа місяця, наступного за звітним періодом. Інформація повинна бути доступною на території медичного закладу, а також на офіційному сайті установи охорони здоров'я і на сайтах структурних підрозділів з питань охорони здоров'я місцевих органів влади.

Так, лікарні повинні оприлюднити інформацію про те, яка юридична або фізична особа здійснила пожертвування, розмір благодійного внеску в грошовій або натуральній формі, або перелік товарів і послуг у натуральній формі. Також повинні бути оприлюднені напрямки, на які були спрямовані благодійні внески і залишок невикористаних коштів або товарів і послуг на кінець звітного періоду.

Наказ набуває чинності з 1 січня 2018 року.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n449287
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору