EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  9442  67

 Реєстр отримувачів житлових субсидій буде створено до кінця 2017 року

субсидии

За рішенням Кабінету Міністрів до кінця року в Україні буде створено Єдиний державний реєстр отримувачів житлових субсидій.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

19 липня Кабінет Міністрів України ухвалив постанову "Деякі питання щодо призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива".

Також читайте: Київ розробив електронну систему Єдиного реєстру зареєстрованих у місті жителів

Зазначеним актом передбачається внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, якою визначено порядок надання житлових субсидій, в частині внесення інформації про призначені субсидії до Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій.

Відповідно до постанови, реєстр буде створено до 20 грудня поточного року.

Держателем реєстру визначено Міністерство соціальної політики, а інформацію про призначені субсидії включатимуть до реєстру структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних, районних у містах держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах рад, які призначають субсидії.

Прийняття акта дозволить налагодити єдиний державний облік отримувачів субсидії, що підвищить ефективність надання відповідної допомоги населенню.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n448464
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору