EN|RU|UK
 Політика України
  1894  5

 40% кандидатів із негативними висновками Ради доброчесності припинили участь у конкурсі до Верховного Суду, - ВККС

вккс

40% кандидатів із негативними висновками Громадської ради доброчесності припинили участь у конкурсі до Верховного Суду за результатами другого етапу кваліфікаційного оцінювання.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться на сайті Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

"Згідно з результатами дослідження досьє та співбесід із кандидатами, зокрема під час пленарних засідань, в рамках другого етапу кваліфікаційного оцінювання, що провела Вища кваліфікаційна комісія суддів України з 21 квітня по 17 липня 2017 року, 59 (40%) кандидатів із негативними висновками Громадської ради доброчесності припинили участь у конкурсі на посади суддів Верховного Суду", - сказано в повідомленні.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Під впливом висновків громадської ради доброчесності багато кандидатів на посаду суддів Верховного суду припинили участь у конкурсі, - Маселко

Як зазначається, з них 51 кандидат не підтвердив здатності здійснювати правосуддя у Верховному Суді.

У ВККС нагадали, що що ГРД надала 140 негативних висновків стосовно кандидатів, які пройшли до другого етапу кваліфікаційного оцінювання. До 239 (63%) кандидатів у громадськості не було запитань щодо доброчесності та професійної етеки.

Загалом із винесених на розгляд Комісії 140 висновків ГРД самостійно скасувала шість та одну інформацію замінила на висновок. Восьмеро кандидатів із негативними висновками подали заяву про припинення участі у конкурсі. Таким чином, Комісією розглянуто 126 висновків ГРД.

Читайте також: 25 зі 100 кандидатів у Верховний суд не змогли підтвердити здатність здійснювати правосуддя, - ВККСУ

Під час співбесід у складі колегій ВККСУ визнала 25 кандидатів, за якими був висновок, такими, що не підтвердили здатності здійснювати правосуддя у Верховному Суді. Ще двох кандидатів Комісія визнала такими без висновка ГРД.

Під час пленарних засідань ВККСУ ще 26 кандидатів не підтвердили здатності здійснювати правосуддя у Верховному Суді. Стосовно двох кандидатів призупинено кваліфікаційне оцінювання. Отже, кількість кандидатів, які не підтвердили здатності здійснювати правосуддя у новому Верховному Суді від числа розглянутих Комісією висновків ГРД, також становить 40%.

Рейтинг кандидатів на посади суддів Верховного Суду буде сформовано та оприлюднено до 1 серпня 2017 року.

Також читайте: Робота громадської ради при ВККС у ході призначення суддів Верховного суду може бути перекреслена, - Найєм

Источник: https://censor.net.ua/ua/n448191
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору