EN|RU|UK
 Політика України
  3841  17
Матеріали за темою:

 Януковичу державою безкоштовно наданий захисник Мешечек, який отримав свідоцтво адвоката в Донецьку

янукович

Адвокат Віталій Мешечек призначений безоплатно захищати втікача, президента України Віктора Януковича.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні Регіонального центру надання безоплатної вторинної правової допомоги в місті Києві.

У повідомленні зазначається: "7 липня 2017 року до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в м. Києві (далі - Регіональний центр) о 10 год.10 хв. надійшла ухвала Оболонського районного суду м. Києва від 6 липня 2017 року № 1-кп/756/553/17, якою Регіональному центру доручено призначити адвоката для здійснення захисту обвинуваченого Януковича Віктора Федоровича.

Регіональним центром дорученням від 7 липня 2017 року № 026-0003639 для здійснення захисту Януковича В.Ф. призначений адвокат Мешечек Віталій Володимирович.

Читайте також: Кримінальне провадження про державний переворот за заявою Януковича буде відкрито, - Луценко

Під час призначення адвоката відповідно до частини другої статті 21 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» враховувались спеціалізація адвоката, його поточний рівень навантаження та складність провадження.

Згідно з дорученням, виданим Регіональним центром, адвокат має прибути для участі у судовому засіданні 12 липня 2017 року о 10.00 год.".

Довідково. Відповідно до статті 17 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги забезпечує участь захисника особам, до яких застосовано адміністративне затримання, адміністративний арешт, особам, які затримані за підозрою у вчиненні злочину, особам, до яких як запобіжний захід обрано тримання під вартою, а також при здійсненні досудового розслідування та судового провадження у випадках, коли захисник відповідно до положень Кримінального процесуального кодексу України (далі - КПК) залучається слідчим, прокурором, слідчим суддею чи судом для здійснення захисту за призначенням або проведення окремої процесуальної дії. Постанова/ухвала слідчого, прокурора, слідчого судді чи суду про залучення захисника за призначенням є обов'язковою для виконання.

Згідно з даними Єдиного реєстру адвокатів України, адвокатське свідоцтво Мешечек отримав у 2012 році в місті Донецьку.


Источник: https://censor.net.ua/ua/n447196
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору