EN|RU|UK
 Політика України
  4163  42

 Безпека України є також безпекою НАТО, - екс-генсек Расмуссен

рассмусен

Візит до України Північноатлантичної ради на чолі з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом посилить співпрацю між НАТО й Україною.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це заявив колишній генеральний секретар НАТО, радник Президента України Андерс Фог Расмуссен.

"Північноатлантична рада, яка об'єднує послів із 29 країн-членів НАТО, є вагомою можливістю надіслати сигнал столицям Альянсу про необхідність продовжувати тиск на Росію та підтримувати Україну", - зазначив екс-глава Альянсу.

Расмуссен підкреслив, що безпека України є також безпекою НАТО, і обидва партнери нині протидіють спільним викликам, включно з втручанням у виборчий процес і загрозами кібербезпеці і іншими сферами, в яких Україна вже набула значний досвід.


"Діалог і співпраця між НАТО й Україною є міцними, і візит Північноатлантичної ради тільки посилить їх", - переконаний датський політик.

Торкаючись питання перспектив членства України в НАТО, Расмуссен зазначив, що це є суверенним вибором держави, і прагнення до цього додає оптимізму.

"Зовнішньополітичні цілі України досягаються шляхом проведення домашніх реформ та набуття євроатлантичних стандартів. За підтримки НАТО і ЄС Україна за останні три роки пройшла довгий шлях втілення у життя амбітної програми реформ та вже отримала позитивні результати від функціонування поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі й візової лібералізації. Однак реформи мають продовжуватися. Лише через реформи Україна може досягти цілей у зовнішній політиці", - заявив він.

Читайте також: Членство України в НАТО сприятиме стабільності в світі, - голова СКУ Чолій
Источник: https://censor.net.ua/ua/n447034
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору