EN|RU|UK
 Політика України
  4440  30

 Луценко сподівається на розгляд Радою наступного тижня подань на 6 нардепів: "Без Добкіна комплект буде неповним". ВIДЕО

луценко

Генпрокурор Юрій Луценко сподівається, що Верховна Рада дасть згоду на притягнення до кримінальної відповідальності 6 нардепів.

Про це Луценко заявив після засідання регламентного комітету Ради, який схвалив скасування недоторканності та арешт Розенблата, передає Цензор.НЕТ."Ми задоволені рішенням комітету, яке дає можливість уже на найближчому тижні розглянути моє подання про притягнення до кримінальної відповідальності 5 нардепів. Сьогоднішнім рішенням ми не просто задоволені, а найбільш задоволені з усіх попередніх. Це ще раз вказує на мою правоту, коли я пропонував розглядати справу Полякова-Розенблата як одну нероздільну справу і тоді, можливо, вчорашніх емоцій було б менше, було б менше сумнівів у достатності доказів. Сьогоднішня справа є найбільш демонстративною і, думаю, катарсис політичної верхівки України мав відбутися саме сьогодні. Мені здається, що сьогоднішнє рішення комітету свідчить про те, що депутати, які перебували в певному форс-мажорі протягом цих 5 днів, нарешті усвідомили, що зміни невідворотні. Зараз у суспільстві відбувається зміна політичної матриці. Зараз ідеться не про партії, коаліції чи опозиції, ідеться про зміну системи влади. Вона повинна бути змінена. Каста недоторканних має впасти. Тепер я б дуже хотів, щоб народ України став свідком того, як уся Верховна Рада змінить розвиток країни - скасує цей феодальний рудимент недоторканності щодо конкретних 5, а з наступного тижня, сподіваюся, 6 нардепів. Без пана Добкіна комплект буде неповним", - заявив Луценко.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Час змінився, поїзд недоторканності пішов, - Луценко. ВIДЕО4 липня Комітет розглядав зняття недоторканності з нардепа Олеся Довгого. Було прийнято рішення направити подання на розгляд спікера українського парламенту.


Учора регламентний комітет ВР розглянув зняття недоторканності з Максима Полякова. Регламентний комітет ВР не підтримав зняття недоторканності та арешт Полякова: Подання недостатньо обґрунтоване.

19 червня НАБУ затримало охоронця нардепа Розенблата із сумкою, де було $ 200 тисяч. Депутат назвав це "провокацією". На прес-конференції голова НАБУ Ситник заявив:"Подання на зняття недоторканності з Розенблата і Полякова готове". Також він зазначив, щоНАБУ і САП оголосили про підозру 3 депутатам, 2 охоронцям нардепів і 1 помічникові в одержанні $ 300 тис. хабара.

Раніше Розенблат уже розповідав про спілкування з цією жінкою, назвавши її агентом НАБУ: "Я сидів у ресторані з жінкою. Тепер я зрозумів, що вона була агентом НАБУ". Також Розенблат розповів про що йшлося в розмовах з агентом НАБУ Катериною Сивоконь: "Я знав ціни і говорив яка буде вартість. Але ніяким чином їй не допомагав".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n446898
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору