EN|RU|UK
 Політика України
  6627  34

 Останнім часом фіксують навіть реалізацію горілки в 5-літровій тарі без жодного акцизу, - ДФС

гфс

Найефективнішим способом боротьби з алкоголем-фальсифікатом, продаваним без акцизу, є введення мінімальних роздрібних цін.

Про це заявив в інтерв'ю "Обозревателю" глава Центрального офісу великих платників податків Євген Бамбізов.

"Якщо ми говоримо про лікеро-горілчану продукцію, то проблема на ринку одна, але значна - це дешевий алкоголь і фальсифікат. Дешевий алкоголь продається або під власними марками, або виробники намагаються відійти від назви "горілка" і переходять до "настоянок", "лікарських препаратів" і ще до чого-небудь. Виробники останнім часом фіксують навіть реалізацію горілки в 5-літровій тарі без всякого акцизу. Ці упаковки надходять у всякі наливайки, причому якість напою досить сумнівна", - зазначив він.

За його словами, скасування Кабміном перевірок для бізнесу з обігом до 20 млн грн на рік призвела до того, що в так званих "наливайки" неможливо провести перевірку - тільки за скаргою споживача. Одночасно проблему становить неконтрольований імпорт тютюнових виробів, який забирає у офіційних виробників близько 25-30% ринку.

Припиненням незаконного імпорту займається підрозділ податкової міліції. Тут виникає цікаве і логічне запитання в рамках тієї дискусії, що податкова міліція не потрібна, що це той орган, який на сьогодні себе вичерпав: кому ж делегувати ці функції? Хто буде припиняти фальсифікат? Страждають виробники, які платять податки. Страждають споживачі, які також платять податки. Виходить, що величезний пласт підакцизних товарів виявиться в абсолютній анархії", - підсумував Бамбізов, додавши при цьому, що основну частку акцизного податку держава отримує саме від алкоголю і тютюнових виробів.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n446722
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору