EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  17266  160

 МОЗ пропонує заборонити російські ліки в Україні

минздрав

Міністерство охорони здоров'я України звернулося до Кабінету Міністрів із пропозицією призупинити надходження на ринок і обіг препаратів виробництва РФ і виробників, розташованих на окупованих територіях.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу відомства, низка компаній, які мають реєстраційні свідоцтва виробників або заявників від Російської Федерації, звернулися в МОЗ щодо завершення процедури державної реєстрації та перереєстрації. Так, компанії ТОВ "Серв'є Україна", представництво "АС "Гріндекс" в Україні, ТОВ "Джонсон і Джонсон Україна", ТОВ "Тева Україна" направили листи до відомства з обґрунтуванням необхідності терміново внести зміни до реєстраційних матеріалів на ліки з метою вилучення виробників / заявників із Росії.

"Внесення будь-яких змін до реєстраційних матеріалів можливо тільки в разі чинного реєстраційного посвідчення на відповідний препарат. Після завершення експертизи реєстраційних матеріалів для здійснення державної реєстрації та перереєстрації компаній лікарські засоби буде додано до наказів Міністерства з державної реєстрації, перереєстрації та внесення змін. Це дозволить компаніям вилучити виробників / заявників Російської Федерації з реєстраційних матеріалів зареєстрованих в Україні лікарських засобів", - інформує МОЗ.


"Ми працюємо над підготовкою розширення санкцій проти Російської Федерації. Продовжуємо стежити за присутністю на ринку України і використанням у медичній практиці лікарських засобів вітчизняного виробництва", - підкреслює відомство.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n446709
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору