EN|RU|UK
 Політика України
  39923  226

 Регламентний комітет не рекомендував Раді знімати з Дейдея недоторканність: "Подання ГПУ є недостатньо обґрунтованим". ВIДЕО

Регламентний комітет ВР вирішив, що подання ГПУ на притягнення до відповідальності нардепа (НФ) Євгена Дейдея є "недостатньо обґрунтованим, мотивованим і не містить конкретних фактів".

Про це повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

...
За відповідне рішення проголосувало більшість присутніх на засіданні членів регламентного комітету, 2 - утрималися

"Комітет вважає, що подання на притягнення до відповідальності нардепа Дейдея є недостатньо обґрунтованим, мотивованим і не містить конкретних фактів. Висновки слідства ґрунтуються на припущеннях, а законність отримання доказів є сумнівною, що не може підтверджувати факт скоєння Дейдеєм кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368-2 КК", - сказано в постанові регламентного комітету.

Таким чином, формально нардепи не ухвалили негативного рішення (відмова в наданні згоди на притягнення Дейдея до відповідальності), а просто повернули подання до ГПУ як необґрунтоване.

Нагадаємо, сьогодні регламентний комітет Ради розглядає подання Генпрокурора Юрія Луценкапро надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України (НФ) Євгенія Дейдея. За словами Генпрокурора: "Доходи Дейдея і його дружини становлять 1,44 млн грн, а майна придбано на 6,39 млн грн. Цей факт підпадає під ознаки незаконного збагачення".Джерело: Дейдей у свою чергу заявив: "Доказова база зовсім не аргументована. Це фейк".
Источник: https://censor.net.ua/ua/n446309
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору