EN|RU|UK
 Економіка
  30333  145

 Коломойський і Боголюбов не реструктурували кредитний портфель "Приватбанку" до 1 липня, як обіцяли, - Мінфін. ДОКУМЕНТ

приватбанк

Колишні акціонери націоналізованого "Приватбанку" Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов не провели реструктуризацію кредитного портфеля банку до 1 липня, відповідно до взятих на себе зобов'язань.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в заяві Міністерства фінансів України.

"Строк, до якого колишні акціонери ПАТ КБ "ПриватБанк" в односторонньому порядку зобов'язалися забезпечити проведення реструктуризації кредитного портфелю банку, сплинув 1 липня 2017 року. Раніше у відповідь на відсутність дій із реструктуризації з боку колишніх власників, ПриватБанк залучив консорціум компаній Rothschild, EY та FinPoint для пришвидшення процесу переговорів про реструктуризацію кредитів, які було надано колишнім власникам банку чи особам, які прямо чи опосередковано пов'язані з колишніми власниками банку", - інформує відомство.

Міністерство фінансів очікує, що найближчим часом консорціум компаній надасть фінальний звіт, після опрацювання якого ухвалять рішення щодо подальших кроків. "Значного прогресу в реструктуризації досягнуто не було. Натомість ми спостерегаємо скоординовану юридичну та медійну кампанії проти інтересів держави", - йдеться в заяві.

"Звернувшись до Уряду з проханням про передачу Банку в державну власність, колишні акціонери банку в односторонньому порядку зобов'язалися сприяти процесу націоналізації Банку, не здійснювати тиск на органи державної влади та нове керівництво Банку, не перешкоджати діяльності Банку в майбутньому та провести реструктуризацію кредитного портфелю до 1 липня 2017 року для покриття збитків держави", - нагадує Мінфін.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": Кабмин решил докапитализировать "ПриватБанк" на 38,5 млрд гривен

Нагадаємо, Кабінет Міністрів 18 грудня 2016 року ухвалив рішення про націоналізацію "Приватбанку". Відтоді 100% акцій банку належать державі в особі Міністерства фінансів.

Коломойський і Боголюбов не реструктурували кредитний портфель Приватбанку до 1 липня, як обіцяли, - Мінфін 01


(Скан-копія з сайту Міністерства фінансів)Источник: https://censor.net.ua/ua/n446241
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору