EN|RU|UK
 Політика України
  58384  112

 "Бурштинова справа": Чотири хабарі з шести ведуть до Розенблата. СХЕМА

розенблат

Як видно на картосхемі НАБУ, чотири транші грошових коштів із шести призначалися для нардепа Борислава Розенблата.

Про це йдеться в матеріалі "Бурштинові депутати", опублікованому на Цензор.НЕТ.

Крім домовленостей про сприяння в ухваленні законопроектів, спеціальний агент Національного антикорупційного бюро України Катерина Сивокінь (ім'я вигадане) давала хабарі за вплив на державні органи нібито для безперешкодного ведення бурштинового бізнесу в Україні. Це питання мало вирішуватися через нардепа Розенблата.

Так, 10 і 20 тис. доларів призначалися за вплив на посадових осіб Держлісагентства та Держгеокадастру, щоб ті прийняли рішення, що дозволяють під виглядом рекультивації земель добувати бурштин.

Ще 55 тис. доларів - за вплив на працівників прокуратури і суду, щоб ті позбавили спеціальних дозволів на користування надрами 4 приватні компанії.

Останні 200 тис. доларів - за ліцензії на видобуток бурштину від Держгеонадр для ТОВ "Укртехвидобуток" Катерини Сивокінь.


Бурштинова справа: Чотири хабарі з шести ведуть до Розенблата 01

Нагадуємо, що спецагент НАБУ Сивокінь видавала себе за представника компанії "Фуджейра" (ОАЕ), яка хоче добувати бурштин в Україні. Для успішного ведення бізнесу Сивокінь нібито хотіла пролобіювати зміни до Податкового та Митного кодексів.

Також читайте: Охоронці Розенблата погодилися співпрацювати зі слідством

Нагадаємо, 19 червня НАБУ затримало охоронця нардепа Розенблата із сумкою, де було $ 200 тисяч. Депутат назвав це "провокацією". На прес-конференції голова НАБУ Ситник заявив:"Подання на зняття недоторканності з Розенблата і Полякова готове". Також він зазначив, щоНАБУ і САП оголосили про підозру 3 депутатам, 2 охоронцям нардепів і 1 помічникові в одержанні $ 300 тис. хабара.

Раніше Розенблат уже розповідав про спілкування з цією жінкою, назвавши її агентом НАБУ: "Я сидів у ресторані з жінкою. Тепер я зрозумів, що вона була агентом НАБУ".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n445202
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору