EN|RU|UK
 Економіка
  91059  216
Матеріали за темою:

 Путін про західні санкції: "Ефект - нульовий"

Русофобія в деяких країнах б'є через край, заявив президент РФ Володимир Путін на зустрічі з головними редакторами міжнародних інформаційних агентств у рамках Петербурзького міжнародного економічного форуму.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на BBC.

"На мій погляд, це пов'язано з тим, що затверджується багатополярний світ, а це не подобається монополістам ... Відбувається це не в останню чергу завдяки боротьбі Росії за свої інтереси. Хочу підкреслити, за свої законні інтереси", - заявив він.

При цьому спроби стримувати Росію не працюють, підкреслив Путін.

"Недавно наші партнери в окремих країнах або групі країн почали робити спроби стримувати Росію, стримувати її законне прагнення до забезпечення своїх національних інтересів, роблячи всякі дії, які не вписуються в рамки міжнародного права, в тому числі, обмеження економічного характеру, а тепер бачать, що це не працює, ефект - нульовий", - сказав Путін.

За його словами, він сподівається, що "русофобські настрої у світі будуть не нескінченні, і світ прийде до усвідомлення їх контрпродуктивності".

Днем раніше в інтерв'ю французькій газеті Figaro Путін заявив, що відносини Росії і США матимуть шанс до поліпшення, коли у Вашингтоні перестануть використовувати антиросійську риторику у внутрішньополітичній боротьбі.

"Вона (внутрішньополітична ситуація в США) спирається на бажання тих, хто програв вибори в Сполучених Штатах, хоч якось поліпшити справи за рахунок антиросійських випадів, за рахунок звинувачення Росії у втручанні", - заявив президент Росії.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n442330
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору