EN|RU|UK
 Події
  40877  88

 Росія має повернутися до офіційно визнаних кордонів, - президент ПА НАТО

нато

Росія має повернутися до офіційно визнаних кордонів.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Грузия.online про це в інтерв'ю агентству "IPN" заявив президент Парламентської асамблеї НАТО Паоло Аллі.

"Ми підтримуємо Грузію і її територіальну цілісність. Росія має повернутися до офіційно визнаних кордонів", - сказав він.

Як зазначив президент ПА НАТО, той факт, що сесія Парламентської асамблеї альянсу відбулася в Тбілісі, дуже важливий і символічний. За його словами, це означає, що НАТО і Парламентська асамблея НАТО твердо підтримують Грузію і євроатлантичні прагнення Грузії. За оцінкою Паоло Аллі, ті події та процеси, які відбуваються в регіоні, важливі для західних країн.


"Ми визнаємо ті неймовірні зусилля, які Грузія показала останні роки з точки зору посилення демократії. У Грузії вражаючі результати. Думаю, наша присутність тут доводить, що ми дуже цінуємо ваші зусилля. Ми завжди розглядаємо питання, пов'язані з вашим регіоном. Стабільність Грузії важлива не тільки для Грузії і регіону, а й усіх західних країн - те, що відбувається в регіоні важливо, якщо враховувати агресивну поведінку Росії в Грузії, Україні й Молдові. Ці конфлікти становлять небезпеку для всіх. Відповідно, наш месидж у тому, що ми підтримуємо Грузію і її територіальну цілісність. Росія має повернутися до офіційно визнаних кордонів. Ми маємо твердий намір захищати і підтримувати Грузію в плані розвитку демократії та євроатлантичних прагнень", - заявив президент Парламентської асамблеї НАТО Паоло Аллі.


Читайте на "Цензор.НЕТ": США готові допомогти реформувати армію Грузії, - Пентагон
Источник: https://censor.net.ua/ua/n441754
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору