EN|RU|UK
 Політика України
  5763  40

 Більшої кількості випадків зараження інформсистем держсектора вірусом WannaCrypt вдалося уникнути, - Держспецзв'язок

У більшості випадків інфікування інформаційних систем державного сектора вірусом WannaCrypt вдалося уникнути завдяки, зокрема, завчасному попередженню про масову розсилку цього шифрувальника і наданню необхідних рекомендацій.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні на сайті Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України (Держспецзв'язку).

"Переважна більшість інфікувань відбулася через відкриття шкідливих аттачментів (документів Word, PDF-файлів), які були надіслані на електронні адреси багатьох комерційних структур та державних установ.
Унаслідок оперативно вжитих заходів і завдяки завчасному попередженню про масову розсилку цього шифрувальника та наданню необхідних рекомендацій удалося уникнути більшості випадків інфікувань інформаційних систем державного сектора.

Атака, основною метою якої було розповсюдження шифрувальника файлів WannaCrypt, використовувала мережеву вразливість MS17-010, у результаті експлуатації якої на інфіковану машину встановлювався набір скриптів, використовуваних зловмисниками для запуску згаданого шифрувальника файлів.


Наразі поширення вірусу-здирника WannaCrypt вдалося призупинити.


Читайте на "Цензор.НЕТ": К масштабной хакерской атаке может быть причастна связанная с РФ кибергруппа, - The Telegraph
Источник: https://censor.net.ua/ua/n439702
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору