EN|RU|UK
 Суспільство
  8393  10
Матеріали за темою:

 Розважальна зона до Євробачення: провідні українські художники представили свої роботи в Києві

У столиці, в Національному історико-архітектурному заповіднику "Київська фортеця", відкрилася розважальна зона Міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2017 "Перший київський пленер Art Kyiv Fort 2017".

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", на момент відкриття зони біля неї зібралося близько 200 осіб.

"Коли минулого року Джамала виграла Євробачення, вона співала серцем і достукалася до всіх європейців. Ми зрозуміли, що Євробачення-2017 в Україні - наш шанс... Тепер ми використовуватимемо кожну мить протягом наступних двох тижнів, щоб достукатися до всіх європейців, до всієї світової спільноти, щоб розповісти їм, як живе сьогодні Україна, мовою мистецтва. Вітаю вас із відкриттям цієї зони", - сказала директор департаменту культури Київської міськадміністрації Діана Попова.

Зона працюватиме до 14 травня.


Просто неба на території 1,3 га буде представлена ​​масштабна експозиція з художніх проектів провідних українських художників. Відвідувачів пленеру чекають виставки, презентації, екскурсії, майстер-класи та творчі зустрічі.

Головними темами проекту є патріотизм, повага до країни, важливість захисту кордонів.

Основна відкрита виставка розташується на еспланаді між Північною напіввежею і Оборонним валом, за яким розташований Київський військовий шпиталь. Експозиція складається з кількох тематичних блоків, які пов'язані між собою. За словами організаторів, на цій експозиції 62 художники реалізували 21 проект.

Також під час відкриття пленеру розпочала свою роботу виставка проекту "Ukraine.The Best", яка презентує творчість 28 українських митців, які увійшли до однойменної книги, та виставка робіт фіналістів конкурсу на здобуття премії Анатолія Криволапа.Нагадаємо, 62-й за рахунком міжнародний пісенний конкурс Євробачення прийматиме столиця України. Головною ареною обраний Міжнародний виставковий центр. Півфінали Євробачення-2017 у Києві відбудуться 9 і 11 травня, фінал - 13 травня.


Источник: https://censor.net.ua/ua/n438444
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору