EN|RU|UK
 За кордоном
  2953  35

 Центр із протидії російській пропаганді створили в Польщі

У Польщі створено неурядову організацію, яка займатиметься виявленням і протидією російській пропаганді, - "Центр аналізу пропаганди та дезінформації".

Про це повідомив директор фонду "Центр аналізу пропаганди та дезінформації" Адам Лельонек, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.


"Фундація "Центр аналізу пропаганди та дезінформації" є першою такою інституцією в Польщі, діяльність якої спрямовуватиметься на аналіз і пошук системного підходу до ідентифікації та протидії російській дезінформації в польському інформаційному просторі",- заявив Лельонек.

За його словами, крім науково-дослідницької та аналітичної роботи, фундація співпрацюватиме з іншими суб'єктами, щоб створювати фундамент розуміння в польському суспільстві загроз, оскільки інформаційна та психологічна війна проникає в різні сфери функціонування суспільства та держави.


"Ми хотіли б стати одним із фундаментів нової системи захисту польського інформаційного простору від впливів Росії. Ми розуміємо характер ворожих дій з боку Росії щодо Польщі та її союзників, але попри те, що минуло багато часу, в Польщі досі не було жодної інституції, яка б протидіяла російській пропаганді на різних площинах", - констатував директор центру.

За його словами, центр співпрацюватиме з різними організаціями, які матимуть таке бажання, але залишатиметься неурядовим і аполітичним.


Источник: https://censor.net.ua/ua/n438360
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору