EN|RU|UK
 Економіка
  2824  35

 "ДТЕК Енерго" завершила 2016 рік зі збитком близько 7 млрд грн

Компанія "ДТЕК Енерго" в 2016 році отримала 6,7 млрд грн збитків. Про цк йдеться в повідомленні DTEK Energy B.V. на сайті Ірландської фондової біржі.

При цьому, компанія перерахувала 13,1 млрд грн у центральні і місцеві бюджети в 2016 році, передають "Українські новини".

У 2016 році капітальні інвестиції становили 6,1 млрд грн. Як наголошується в повідомленні компанії, в 2014-2015 роках через кризову ситуацію компанія вимушена оптимізувала капітальні витрати - близько половини від запланованого рівня було інвестовано у виробництво.

Подальше зниження інвестицій критично б відбилося на виробничих показниках і спричинило б збільшення аварійності обладнання теплових електростанцій, зниження обсягів видобутку вугілля в зв'язку з несвоєчасною підготовкою лав і суттєвою зношеністю обладнання. Зростання капітальних інвестицій в 2016 році дозволило зберегти і наростити обсяги виробництва.

"Незважаючи на завершення реструктурізаціі кредитного портфеля,"ДТЕК Енерго" змушена констатувати збитки близько 7 млрд грн за 2016 рік. У той же час реструктуризація кредитного портфеля дозволила їх скоротити і збалансувати можливості з обслуговування позик і розвитку підприємств. Завдяки цьому, компанія вже збільшує інвестиції в шахти Добропілля, щоб наростити видобуток вугілля на 700 тис. тонн, почала модернізацію енергоблоку на ДТЕК Бурштинської ТЕС і переведення двох енергоблоків ДТЕК Придніпровської ТЕС з антрацитової марки вугілля на газову, будівництво нових підстанцій. ДТЕК Енерго буде нарощувати інвестиції у видобуток вугілля, виробництво і передачу електроенергії, щоб Об'єднана енергосистема України стабільно працювала. Для нас завжди було і залишається пріоритетом забезпечення людей електроенергією", - зазначив в.о. генерального директора "ДТЕК Енерго" Дмитро Сахарук.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n438241
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору