EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  1618  4

 В Україні немає єдиної системи обліку зниклих без вісти, їх кількість може сягати 4 тис. - Черниш

Міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш заявляє, що в Україні не існує єдиної системи обліку зниклих без вісти і їх кількість може досягати 4 тис. осіб.

"Система обліку в Україні фрагментована, і єдиної цифри немає. У нас є координаційний центр СБУ, і він веде певний облік, проте системи, яка б дозволяла консолідувати всю інформацію, немає", - сказав міністр в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна", відповідаючи на питання про кількість зниклих без вісти, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, Міжнародний комітет Червоного Хреста (МКЧХ) доводить число зниклих до 2 тис. осіб. При цьому В.Черниш відразу уточнює, що це не точна інформація, а виключно їх оцінки.

"Ми розмовляли з багатьма експертами, і вони неофіційно говорять, що за деякими ознаками можна судити, що мова йде про кількість - до 4 тис. зниклих без вісти", - підкреслив він.

При цьому, за даними Служби безпеки України, офіційно осіб зі статусом зниклих без вісти в Україні 410.

Міністр додав, що різниця в цифрах пояснюється тим, що людину не завжди можна визнати зниклою без вісти офіційно, адже вона може не перебувати за місцем проживання, а навколишні можуть вважати, що вона просто поїхала.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n438223
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору