EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  4469  26

 Питання пенсійного віку поки відкладається, зараз багато інших проблем, - заступник міністра Шамбір

Пенсійний вік в Україні поки підніматися не буде, стверджує заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це він повідомив у ході "круглого столу" "Якою має бути справедлива пенсійна система в Україні?" в Інституті Горшеніна в п'ятницю в Києві.

"На сьогодні пенсійного віку ми не чіпаємо, це питання у нас відкладається ... проблем багато інших зараз - сконцентруємося на них ... Можна говорити, що нам треба буде це питання вирішувати, але на сьогоднішній день немає ні умов, ні будь -то варіантів для збільшення ... і тому ми йдемо іншим шляхом", - сказав він.

За словами Шамбора, пенсійна реформа передбачає "єдині правила й один закон" про призначення пенсій громадянам України.

"Питання полягає в тому, щоб кардинально змінити систему і взагалі прибрати таке поняття, як осучаснення пенсії. Ми пропонуємо однакові показники, які будуть застосовуватися до всіх пенсіонерів, що для нових, що для старих, і щорічно ці пенсії будуть індексуватися відповідно до єдиних правил",- зазначив заступник міністра.

За його словами, сьогодні за наявної системи нарахування пенсій, "людина не може прорахувати і спрогнозувати практично нічого", а з проведенням пенсійної реформи процес нарахування пенсії стане прозорим.

"Та система, яку ми пропонуємо, дозволить людині самій відстежувати, як і скільки їй нараховують пенсії ... Це одна з кардинальних змін, яка відбудеться", - зазначив Шамбір.

За його словами, після того, як буде прийнятий закон про пенсійну реформу, почнеться робота з розробці накопичувальної пенсійної системи.


Источник: https://censor.net.ua/ua/n438209
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору