EN|RU|UK
 Політика України
  9661  32
Матеріали за темою:

 Євросоюз запустив проект зі створення "зразкових відділів поліції" у 20 містах України

Європейський Союз запустив проект на суму EUR 6 млн з підвищенню якості послуг відділів поліції у 20 містах України, а також із впровадження нової моделі охорони громадського порядку.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це йдеться в повідомленні Представництва ЄС в Україні, поширеному в п'ятницю.

"Для покращення взаємодії поліції з суспільством проект передбачає ремонт прийомальних приміщень 20 поліцейських відділів-учасників проекту та передачу 15 поліцейських автомобілів. У рамках проекту також заплановано тренінги з лідерства для керівників вищої та середньої ланки поліції, а також навчання в інших сферах, наприклад, курси управління стресом ... 420 поліцейських пройдуть спеціалізовані тренінги, а 60 із них стануть інструкторами", - йдеться в повідомленні.


Цей проект спрямовано на покращення взаємодії поліції з суспільством у 20 невеликих містах Київської, Харківської, Львівської обастей, а також на підтримку реформ з охорони громадського порядку в Україні.

Згідно з повідомленням, проект "Підтримка реформи поліції в Україні" є продовженням діяльності Консультативної місії ЄС, і буде реалізовуватися протягом 18 місяців поліцією Швеції, Управлінням ООН з обслуговування проектів (UNOPS) за підтримки місії ЄС.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n438207
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору