EN|RU|UK
 Політика України
  1197  5
Матеріали за темою:

 "Я завжди ночував удома. Вони знали мій номер і дзвонили, щоб з'ясувати моє місце перебування", - Мартиненко про роботу детективів НАБУ

Мартиненко повідомив, що ночував удома і бігти не планував, хоча і знав про майбутній обшук.

В інтерв'ю Цензор.НЕТ, екс-депутат ВР Микола Мартиненко розповів подробиці про своє затримання. Зокрема, він повідомив, що бігти не планував, про плановане затримання знав, але при цьому ночував удома.

"Вони дзвонили на номер, яким я не користуюся більше місяця! Є інший телефон, і вони його прекрасно знали. Вони того дня телефонували з невідомих підставних номерів, щоб дізнатися моє місце розташування, хоч я нікуди не ховався, я тут був, в офісі. О пів на дев'яту я поснідав у ресторані тут недалеко і прийшов на роботу", - сказав він.

При цьому він розповів, де провів ніч перед затриманням.

"Я можу ночувати, де завгодно. Я завжди ночував удома. Єдине, що можу підтвердити: дитина ночувала не вдома, тому що я побоювався обшуків. Я не хотів, щоб дитина, якій 10 років, отримав психологічну травму, щоб він бачив "маски- шоу", як в будинок завалить купа дядьків незрозумілого вигляду. Я відправив дитину ночувати до родичів. А сам залишився", - розповів Мартиненко.

Повідомивши про подробиці процесу затримання, Микола Мартиненко звернув увагу і на те, що у нього були всі можливості втекти з країни, але він цього робити не збирався.

- Я не знаю, не рахував. Їх побачили випадково, вони не представилися. Хлопці запитали, чого вони хочуть. "Ми прийшли до Мартиненка", - кажуть. Ми викликали адвокатів. У цій будівлі стільки виходів і входів, можна запросто втекти! Але ніхто не збирався. Ми з'ясували, що у тих, хто прийшов, папірці не в порядку, зажадали виконати процедуру. Із затриманням за 208-ю статтею КПК ми не згодні, будемо судитися, але, тим не менш, щоб не було шуму, саме за цією статтею ми вийшли з цієї будівлі, - повідомив політик. - Мене стільки раз публічно обіцяли затримати, що я вже звик до цієї думки. Я не збирався нікуди їхати і спокійно працював. Напередодні, до речі, приїхав зі Сполучених Штатів Америки, ми робили конференцію Центру Разумкова (Український центр економічних і політичних досліджень ім. О. Разумкова, - ред.) спільно з Atlantic Council. НАБУ, правда, ставило мене на контролі в Борисполі. Це, мабуть, щоб подратувати, тому що так ви проходите кордон не за 5 хвилин, а за 25-30.

Повний текст інтерв'ю читайте ТУТ.


Источник: https://censor.net.ua/ua/n438188
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору