EN|RU|UK
 Політика України
  3957  20
Матеріали за темою:

 Я не буду ніякий фрагмент коментувати. Тому що я ніколи нікого не "писав", - Мартиненко про "плівки Онищенка"

Екс-нардеп Микола Мартиненко, який недавно був затриманий слідчими НАБУ, розповів про свої стосунки з Олександром Онищенком.

В інтерв'ю Цензор.НЕТ, екс-депутат ВР Микола Мартиненко прокоментував свої стосунки з Олександром Онищенком і вельми різко відреагував на спробу журналістів процитувати записи так званих "плівок Онищенка".

- Я бачився з Онищенком щонайменше двічі в цей період. Один раз зустрічався в Лондоні. Літав до своєї дочки, не до Онищенка. І ми там зустрілися випадково, - повідомив Мартиненко, - А другий раз був дивовижний збіг. Ми з дружиною поїхали в готель SHА - це між Валенсією та Альканто. І зустріли Онищенка. Він там перебував на якихось кінних змаганнях. Ми з ним навіть пішли один раз разом повечеряли. Потім сходили чаю попити. Про щось розмовляли. Я не знаю, записував він тоді розмову чи не записував. Я даю вам чесне слово, я цих записів не читав і не слухав.

При цьому, Микола Мартиненко не впевнений до кінця, чи були зустрічі випадковістю.

- У Лондоні - може, і не випадково. Може, він якось мене шукав. Але в Іспанії він явно був здивований мене побачити. І у мене склалося враження, що та зустріч була випадковою, - сказав він.

При цьому коментувати суть опублікованих Онищенком записів Мартиненко не став:

- Я не хочу коментувати дурниці. - Ми про щось з ним розмовляли. Але я намагався йому донести думку: "Сашо, зупинись, не мели зайвого". Я не люблю, коли на мою країну говорять багато гидот. Ось, я в Америці був недавно - і весь час слухав про корупцію. А там виїжджає Онищенко - і каже про свої гидоти. Хлопці, говорімо вже про країну щось хороше! Ну, я знаю Онищенка давним-давно. Знаю - і мав право сказати йому все, що хочу йому сказати. Але ні з якими завданнями не їздив, ніякі місії не виконував.

Мартиненко навідріз відмовився від будь-яких коментарів щодо "плівок" і пояснив свою позицію:

- Я не буду ніякий фрагмент коментувати. Тому що я не хочу входити в цю дискусію. Знаєте чому? Тому що я ніколи нікого не "писав". І це не хочу слухати. І не хочу з цього приводу говорити.

Повний текст інтерв'ю читайте ТУТ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n438161
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору