EN|RU|UK
 Події
  3859  21
Матеріали за темою:

 Захист Насірова оскаржить рішення суду в ЄСПЛ

Захист відстороненого голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова оскаржить рішення про продовження йому запобіжного заходу в Європейському суді з прав людини (ЄСПЛ).

Про це повідомив після засідання Солом'янського райсуду Києва адвокат чиновника Ігор Степанов.

"Ми готуємо документи для подачі в ЄСПЛ. Максимальну кількість порушень, яка зашкалює, буде відправлено туди, і ЄСПЛ дасть оцінку. Є два яскраві прецеденти - це "справа Луценка проти України" і "справа Тимошенко проти України" в частині затримання, які були програні Україною. Тому ми впевнено почуваємося, і чим більше зберемо процесуальних порушень з боку слідства і судів, тим сильніша буде в нас позиція в ЄСПЛ", - повідомив Ігор Степанов.

У свою чергу ще один адвокат голови ДФС Андрій Кузьменко додав, що і сьогодні, і вчора сторона захисту в повній мірі довела, що ризиків, зазначених у клопотанні сторони звинувачення, не існує."Але, на жаль, суд прийняв таке рішення. Ми з ним не згодні. Воно не підлягає процесуальному оскарженню, але тим не менш у нас ще є європейський суд з прав людини, який, ми більш ніж упевнені, дасть відповідну кваліфікацію таким обставинам. Ми також сподіваємося, що досудове розслідування закінчиться в ці два місяці, хоча неодноразово заявлялося, що до травня воно буде завершено. Протягом усього цього часу ми (захист Насірова) не робили ніяких дій на затягування процесу і не збираємося цього робити. Навпаки, ми зацікавлені, щоб якомога швидше передати справу до суду і довести вже в судовому засіданні", - заявив Кузьменко.


Водночас на Насірова поклали обов'язки носити електронний браслет, віддати документи, які дозволяють йому залишати країну, повідомляти детективу, прокурору або суду про зміну свого місця проживання, прибувати до детектива, прокурора або слідчого судді на першу вимогу, а також утримуватися від спілкування зі свідками.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n438102
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору