EN|RU|UK
 Політика України
  3058  14

 Невідповідність кандидатів у новий Верховний Суд критеріям доброчесності стосується майнових питань, - Козьяков

Невідповідність кандидатів у судді нового Верховного Суду критеріям доброчесності найчастіше стосується майнових питань.

Про це повідомив голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККСУ) Сергій Козьяков, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Критерій доброчесності - він головний. Є дуже серйозні питання, на які деякі кандидати в ході співбесіди не змогли відповісти, зокрема, щодо майнових аспектів свого життя. Була невідповідність того, що написано в паперовій декларації і в електронній декларації. Іноді виявлялися деякі речі, яких немає ні там, ні там", - сказав він, коментуючи рішення колегії ВККСУ щодо 12 кандидатів, стосовно яких колегія погодилася з негативним висновком Громадської ради доброчесності (ГРД).

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Громадська рада доброчесності опублікувала висновки щодо кандидатів у члени Верховного Суду

Як приклад Козьяков навів одного з кандидатів, у якого, на думку ГРД, було багато проблем щодо майна та етичних проблем.

"На їхню думку, кандидат надав недостовірну інформацію в декларації доброчесності, не вказавши там одну важливу річ. Комісія вивчила додатково цей момент, дійшла висновку, що дійсно так, і зупинила цього кандидата", - сказав він.

Нагадуємо, 21 квітня ВККСУ почала співбесіду з кандидатами на посади суддів нового Верховного Суду України. До співбесіди допущені кандидати, які отримали мінімально допустимий бал під час першого етапу кваліфікаційного оцінювання.

Також читайте: Голова ВККС Козьяков неправильно трактує висновок Консультативної ради європейських суддів, - Центр протидії корупції
Источник: https://censor.net.ua/ua/n438091
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору