EN|RU|UK
 Політика України
  1139  4

 Держкомтелерадіо затвердив рекомендації з підготовки рецензій на російські книги

Державний комітет з питань телебачення і радіомовлення затвердив рекомендації з підготовки рецензії з оцінки та характеристики змісту видавничої продукції, яка ввозиться з території держави-агресора і тимчасово окупованої території України.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини, про це говориться в наказі Держкомтелерадіо №69 від 21 квітня.

Відзначається, що відповідно до закону "Про видавничу справу" для отримання дозволу на ввезення видавничої продукції, яка має походження, виготовлена або ввозиться з території держави-агресора на митну територію України, суб'єкт господарювання зобов'язаний подати рецензію з оцінки та характеристики змісту видання.

Також читайте: Держкомтелерадіо: "Книги з РФ зараз в Україну не ввозять"

Згідно з наказом, рецензування видань можуть виконувати фахівці (експерти), які є членами всеукраїнських творчих спілок, науковими, науково-педагогічними працівниками вищих навчальних закладів, наукових установ Національної академії наук та національних галузевих академій наук.

Саме рецензування полягає в неупередженому критичному розгляді його змісту і надання висновків щодо відповідності або невідповідності критеріям оцінки видавничої продукції, яка дозволена до поширення на території України.

Рецензія складається державною мовою в стислій формі і повинна бути скріплена підписом рецензента і печаткою установи (організації), в якій він працює, а також засвідчена підписом власника прав на видання.


Источник: https://censor.net.ua/ua/n438085
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору