EN|RU|UK
 Економіка
  3459  4

 "Карпатську рудну компанію пов'язують із Захарченком ті, хто насправді з ним пов'язаний", - Гожик

Володимир Гожик, директор "Карпатської рудної компанії", яку нещодавно придбав інвестор "Avellana Gold", прокоментував ситуацію з інформаційними атаками довколо Мужіївського родовища. Йдеться, зокрема, про звинувачення у зв'язках із колишнім міністром внутрішніх справ України Віталієм Захарченком.

Як зазначає підприємець, звинувачення - абсурдні й безпідставні. Ніяких контактів з екс-міністром Януковича ні він, ні компанія не мають, а інформаційні дискредитації йдуть від тих, хто хоче привласнити Мужіївське родовище поліметалів.

"Проти нас проводять брудну інформаційну кампанію, у ЗМІ поширюють неперевірені чутки і замовні матеріали. Я відповідально заявляю, що ніяких особистих чи комерційних зв'язків із людьми Януковича ми з компанією не маємо. А у відповідь атаки в ЗМІ роблять, власне, ті, хто з ними безпосередньо пов'язаний ", - наголошує Володимир Гожик.

Нагадаємо, торік про намір добувати золото на Закарпатті заявила американська компанія "Avellana Gold", яка придбала 2 підприємства, які мають спецдозволи на видобуток поліметалічних руд у Берегівському рудному полі -"Карпатську рудну компанію" і "Західну геологорозвідувальну компанію". Власний проект розвитку Мужіївського родовища інвестор Брайан Севідж позиціонує як новий технологічний проект, який не має аналогів за останні 20 років. Планують, що це виробництво забезпечить роботою близько 500 людей на перспективу до 30-40 років.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n437946
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору