EN|RU|UK
 Економіка
  6394  6

 Компанія "Avellana Gold" просить захисту в Генпрокуратури

Компанія "Avellana Gold", яка планує видобувати золото на Закарпатті, підготувала звернення до Генпрокуратури з проханням розібратися з інформаційними атаками навколо Мужіївського родовища.

Про це повідомляє її генеральний директор, американець Брайан Севідж, передають "Українські новини".

За його словами, інформаційна війна проти "Avellana Gold" почалася відразу після купівлі ПрАТ "Карпатська рудна компанія" у вересні 2016 року. Йдеться про звинувачення в нібито зв'язках з екс-міністром внутрішніх справ України Віталієм Захарченком, а також у незаконності придбання компаній, що мають спецдозволи на видобуток золота в регіоні. Інвестор запевняє - жодних контактів з колишніми можновладцями не мав і не має, а угода, яку уклала "Avellana Gold" з купівлі "КРК", повністю відповідає законодавству.

Зазначимо, що екологічний стан на території Мужіївського родовища є досить складним, адже після діяльності видобувних підприємств поблизу залишилися насипи рудних відвалів. Вони містять концентрати мінералів, заліза, свинцю і цинку, які окислюють поверхневі стічні води. Ліквідацію таких наслідків "Avellana Gold" називає своїм першочерговим завданням на цій території, для чого має намір здійснити рекультивацію.

"Ми провели величезну роботу, глибоко ознайомилися з історією експлуатації цього родовища і пропонуємо вкласти понад 100 млн дол. у новий проект. Він повинен забезпечити комплексне відпрацювання родовища й уникнути екологічних проблем, які були викликані попереднім експлуатантом. Купуючи права власності на ПрАТ "КРК", я взяв на себе зобов'язання, не вимагаючи від держави ні підтримки, ні додаткових гарантій. Отже, звертаюся до Генпрокуратури з проханням розглянути цю ситуацію і вжити відповідних заходів з метою недопущення тиску на реального інвестора", - зазначає Севідж.

Нагадаємо, минулого року "Avellana Gold" придбала підприємства "Карпатська рудна компанія" і "Західна геологорозвідувальна компанія", які мають спецдозволи на видобуток і розвідку поліметалічних руд у Берегівському рудному полі (Мужіївському, Берегівському та Квасівському родовищах). Власник компанії стверджує, що проект з розвитку родовища є абсолютно новим технологічним проектом, який не має аналогів за останні 20 років. Передбачається, що це виробництво забезпечить роботою 500 осіб на перспективу до 30-40 років.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n437882
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору