EN|RU|UK
 Політика України
  18158  233

 Лукашенко - Порошенку: Українці для білорусів рідні люди. Ми можемо приїхати до вас тільки на тракторі

Білорусь буде працювати тільки заради миру в Україні.

Про це Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив журналістам після відвідування Чорнобильської АЕС, передає Цензор.НЕТ із посиланням на БЕЛТА.

"Петро Олексійович і весь український народ знають нашу позицію - мир і тільки мир. Українці ніколи для білорусів не були чужими людьми. Подобається це комусь чи не подобається (в Україні, а може бути, і в Білорусі. Благо, що майже немає таких у нас), але ми рідні люди. Ми завжди жили разом, особливо на цій території. Нас ніхто не може розділити", - заявив Лукашенко.

Звертаючись до Президента України, Олександр Лукашенко сказав: "Ви навіть не кажіть на тему того, що білоруси можуть вчинити якось інакше, ніж чинять тепер. Ми рідні люди, ми можемо тільки прийти до вас або, як я говорив, приїхати на тракторі, допомогти вам орати землю, якщо це потрібно".

"Ми будемо працювати тільки заради миру. У нас немає іншої мети. І це не тільки моя позиція, це позиція всього білоруського народу. Якнайшвидше треба припинити ці міжусобні бійки, припинити з'ясування стосунків зі зброєю, дивитися з побоюванням один на одного. У нас прекрасна, золота земля, на якій завжди жили в достатку наші люди", - підкреслив Лукашенко і висловив готовність білоруської сторони і надалі сприяти мирному врегулюванню в Україні.

Він також зазначив, що українська земля особисто для нього теж не чужа.

"Тому ми будемо робити все в ім'я того, щоб у нас завжди був мир і порядні відносини", - сказав він.

Глава білоруської держави розповів, що друга частина нинішньої зустрічі президентів, яка пройде на білоруській території, стосуватиметься життя людей і економіки.

"І наші люди, і українці за результатами цієї зустрічі і переговорів зможуть на фактах переконатися в тому, що ми будемо дотримуватися курсу дружби і взаємної співпраці", - заявив Олександр Лукашенко.

"Сусідів не вибирають. Тому будьте впевнені, що білоруси були і будуть завжди надійними друзями", - додав Президент Білорусі.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n437872
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору