EN|RU|UK
 Політика України
  99836  128

 "Я свою думку сказав - керівництво НАЗК не в адекваті", - Гройсман - Авакову

Прем'єр-міністр України вислухав доповідь Авакова про "розборки" в НАЗК.

Як передає Цензор.НЕТ, сьогодні на засіданні Кабміну, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив про те, як відбуваються внутрішні "розборки" в НАЗК.

"До мене надійшов лист від пані Корчак з проханням розслідувати діяльність пана Радецького та пана Рябошапки (члени НАЗК - ред.) і мало не усунути їх від роботи. Також до мене прийшов лист від одного з членів НАЗК, керівника департаменту, щодо запобігання порушень, пов'язаних із корупцією ... у Національному агентстві із запобіганню корупції! - посміхаючись продовжив Аваков. - І цей керівник департаменту передав мені 311 сторінок додатку, щоб ми склали адмінпротокол про корупцію щодо Радецького. Йдеться про те, що Радецький віддав перевагу одному з суддів, який виніс щодо нього виправдувальне рішення. Документ, на жаль, існує".

Ще один лист Авакову прийшов від депутата Лещенка про невиправдане нарахування зарплат і премій.

"Я назву кілька цифр. Зарплата глави НАЗК за жовтень становила 121 тис. грн, оклад становив 29 тисяч. При цьому надбавка за вислугу - 50%, надбавка за інтенсивність роботи - 100%. Премія - 60%. Плюс на відрядження - 30 тис. грн. Це нонсенс! Що мені з цим робити? Ми йдемо до НАЗК, складаємо протоколи про корупцію, а вони кажуть: "самі дурні"!. Ухвалімо рішення. Я не буду брати на себе відповідальність, не робити кроки щодо цих заяв", - сказав Аваков.

У свою чергу Гройсман відповів коротко:

"Я давно сказав свою думку, - відповів прем'єр, - керівництво НАЗК не в адекваті".

Пізніше він уточнив, що мав на увазі неявку Корчак для звіту на засідання Кабміну.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n437867
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору