EN|RU|UK
 Політика України
  12499  71

 Лукашенко запевнив Порошенка, що ніхто не зможе втягнути Білорусь у війну проти України

Президент Білорусі Олександр Лукашенко запевнив Петра Порошенка в неможливості залучення Білорусі в збройний конфлікт проти України.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські Новини", про це Порошенко заявив на спільному з Лукашенком брифінгу.

"Я отримав тверде запевнення і підтвердження від Президента Білорусі: ніхто й ніколи не зможе втягнути Білорусь у війну проти України, цього не допустить ні миролюбний народ Білорусі, ні досвідчений, гідний Президент Лукашенко Олександр Григорович", - сказав український президент.

Порошенко підкреслив, що Україна високо цінує дружбу і співпрацю між двома країнами.

Лукашенко, виступаючи перед журналістами, підтвердив цю заяву.

"Хто нас може розділити? Ніхто! Петре Олексійовичу, зараз вже публічно хочу сказати вам, ви навіть не кажіть на тему того, що білоруси можуть вчинити якось інакше, ніж чинять тепер. Ми рідні люди, ми можемо прийти до вас або приїхати тільки на тракторах, допомогти вам орати землю, якщо це потрібно ... Ми будемо працювати тільки заради миру, у нас немає іншої мети ... Нам якнайшвидше треба припинити ці міжусобні бійки, припинити з'ясування стосунків зі зброєю, дивитися з побоюванням один на одного", - сказав він.

Лукашенко підкреслив, що Білорусь буде робити все можливе для миру і добрих відносин з Україною.

"Ми будемо дотримуватися курсу дружби, взаємної співпраці, завжди будемо жити як добрі сусіди ... Будьте впевнені, що білоруси були завжди і будуть надійними друзями для наших українських друзів", - додав він.

Після цих слів Порошенко нагадав, що план врегулювання ситуації на Донбасі увійшов в історію під назвою "Мінські домовленості" і саме їх імплементації в повному обсязі, в першу чергу в частині безпеки, потребує Україна.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n437859
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору