EN|RU|UK
 Суспільство, Здоров'я
  1738  2

 Відкриття пускового, першого корпусу діагностичного центру в "Охматдиті" заплановано на 2017 рік, - Супрун

Глава МОЗ розповіла про систему фінансування медреформи.

Як передає Цензор.НЕТ, сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України, глава МОЗ Уляна Супрун повідомила про виділення значних коштів від Світового банку на здійснення реформи охорони здоров'я в країні. Йдеться про 215 мільйонів доларів.

- Ми взяли і дозволили нашим лікарям використовувати міжнародні протоколи лікування,- заявила Супрун. - У них повинні бути гідні умови роботи. І тому уряд вважає пріоритетним напрямок медичної реформи. У нас є програми Світового банку на майже 215 мільйонів доларів для розвитку профільної інфраструктури в Україні. З них 189 мільйонів будуть спрямовані у 8 областей на регіональний розвиток охорони здоров'я.

Також вона повідомила про виділення коштів для посилення фінансування кардіологічних центрів і безкоштовного стентування пацієнтів з інфарктом міокарда. Найближчим часом міністерство проведе тендери на закупівлю 13 ангіографів для регіонів.

Крім того, за словами Супрун, розвивається і система перинатальних центрів у країні.
- На сьогодні в країні працює 21 такий центр. У 2017 році виділено по 45 мільйонів гривень на завершення робіт у Чернівецькій і Львівській областях у цьому напрямку, - сказала Супрун.

Також в.о. міністра охорони здоров'я повідомила, про те, що на будівництво сучасного діагностичного комплексу в дитячій лікарні "Охматдит" виділено 380 мільйонів гривень. У четвертому кварталі 2017 року заплановано відкриття пускового корпусу лікарні.

У свою чергу, Володимир Гройсман попросив прискорити процес удосконалення медобслуговування в Україні.

- Я був у шоці, коли до Львова приїхав. Там перинатальний центр закрили у 2011 році і кинули. А де лікувати дітей? - ми повинні закінчити ці роботи цього року, - сказав він.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n437855
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору