EN|RU|UK
 Політика України
  546  1

 На сьогоднішньому засіданні Кабінет Міністрів розгляне питання оздоровлення дітей, які проживають поблизу лінії зіткнення

Уряд розгляне питання організації оздоровлення і відпочинку дітей з населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення, в 2017 році.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт КМУ, на сьогоднішньому засіданні Кабмін розгляне багато важливих державних питань.

Зокрема, уряд має намір схвалити проект закону про вдосконалення корпоративного управління юридичних осіб, акціонером (засновником, учасником) якого є держава.

Крім того, планується створити міжвідомчу комісію з питань застосування та реалізації міжнародного гуманітарного права в Україні і затверджений порядок заміни приватного партнера за договором, укладеним у рамках державно-приватного партнерства.

Кабмін має намір затвердити порядок прийняття в експлуатацію об'єкта "Пусковий комплекс 1 нового безпечного конфайнменту (об'єкт" Укриття ").

На засіданні буде розглянуто питання про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою.

Крім того, Кабмін планує затвердити основні принципи здійснення державної власності щодо Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" і розгляне деякі питання наглядової ради і річних загальних зборів "Нафтогаза".

Кабмін має намір схвалити підписання міжурядової угоди з Польщею про утримання прикордонних дорожніх мостових об'єктів на українсько-польському державному кордоні.

Також уряд розгляне питання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у Львівській області.

Крім того, Кабмін має намір віднести цілісний майновий комплекс колишнього державного підприємства "Західукрвибухпром" у сферу управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n437822
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору