EN|RU|UK
 Політика України
  22987  108

 Окупанти зайнялися переоцінкою запасів родовищ підземних вод Криму

Підконтрольне Кремлю міністерство екології та природних ресурсів Криму вважає підземні води "найбільш гарантованим" джерелом водопостачання населення півострова. Зараз "Кримгеологія" проводить роботу з переоцінки запасів родовищ підземних вод.

Про це йшлося на нараді з питання розвитку системи водозабезпечення на території Криму, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Запаси прісної води на півночі окупованого Криму вичерпуються: у водопровід Красноперекопська просочується морська вода з водоростями. ФОТО

Голова міністерства Геннадій Нараєв зазначив, що основними факторами, що впливають на стан підземних вод, є метеорологічні умови та господарська діяльність.

"Відбір підземних вод експлуатаційними свердловинами, криницями та джерелами в 2016 році становить 261 тисяч м3/добу. Для господарсько-питних цілей використано 206 тисяч м3/добу, для виробничо-технічних - 46 тисяч м3/добу, для сільськогосподарського водопостачання - 9 тисяч м3/добу", - йдеться у повідомленні.

При цьому на нараді визнали, що величина відбору підземних вод у 2016 році "за низкою об'єктивних і суб'єктивних причин" є заниженою, оскільки відзвітувало близько 40 % водокористувачів.

Директор кримського держпідприємства "Кримгеологія" Олександр Топорков розповів, що в 2016 році в Криму провели роботи з моніторингу підземних вод, досліджували 84 свердловини і 12 джерел у гірському Криму.

Після анексії Криму Росією Україна припинила подавати воду на півострів по Північно-Кримському каналу, що з'єднує головне русло Дніпра з півостровом. Україна забезпечувала до 85% потреб Криму в прісній воді через цей канал.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n437793
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору