EN|RU|UK
 Політика України
  59902  30

 Опубліковано рейтинг губернаторів, - КВУ

Керівниця Харківської області Юлія Світлична очолила рейтинг діяльності голів ОДА за перший квартал 2017.

Про це стало відомо з результатів дослідження Комітету виборців України, презентованого сьогодні в "Інтерфакс-Україна".
Опубліковано рейтинг губернаторів, - КВУ 01

У першу п'ятірку також увійшли голови Донецької, Кіровоградської, Тернопільської та Закарпатської облдержадміністрацій. В аутсайдерах рейтингу - Херсонська, Черкаська, Рівненська, Чернівецька та Волинська області.

Голова Харківської ОДА Юлія Світлична зберегла лідерство в рейтингу, який очолила ще за підсумками 2016 року. Експерти відзначили ефективну роботу керівництва області в питанні евакуації людей з Балаклії, результативність в лобіюванні на центральному рівні законопроектів, які відкривають для регіону нові можливості, збільшення кількості масових спортивних та культурно-мистецьких заходів - фінал кубка України з футболу, Всеукраїнська універсіада з боксу, кубок країни з альпінізму і тому подібне.

Опубліковано рейтинг губернаторів, - КВУ 02


"У березні керівництво області пройшло тест на ефективність у ситуації - в результаті диверсії сталися вибухи на 65-му арсеналі Міноборони в м. Балаклія. Координувала роботу з локалізації надзвичайної ситуації Юлія Світлична, яка максимально оперативно ухвалила рішення про евакуацію місцевих жителів. Незважаючи на масштаб катастрофи, трагічних наслідків вдалося уникнути. Крім того, область відрізняється високою інтенсивністю і результативністю міжнародних контактів", - йдеться в дослідженні КВУ.

Глава Донецької області Павло Жебрівський, який посідає друге місце, значно поліпшив свої позиції в порівнянні з рейтингом 2016 року, піднявшись відразу на 9 сходинок. "Попри незначне зниження темпів промисловості, в області зріс експорт товарів і в цілому зберігається позитивне сальдо зовнішньої торгівлі (станом на січень 225 млн дол.). В області також виріс розмір заробітної плати і в лютому становив 6,7 тис. грн. Найвищі оцінки від експертів голова Донецької області отримав за реалізацію ProZorro, вирішення кризових ситуацій і регіональних проблем, а також прозорість роботи", - наголошується в звіті КВУ.

Місця в кінці рейтингу посіли керівники Херсонської (Андрій Гордєєв), Черкаської (Юрій Ткаченко), Рівненської (Олексій Муляренко) і Чернівецької (Олексій Фіщук) областей.

Опубліковано рейтинг губернаторів, - КВУ 03

Останнє місце в рейтингу посів керівник Волинської області Володимир Гунчик, який втратив у порівнянні з 2016 роком 5 позицій. "Одним із найменш успішних напрямків діяльності ОДА в I кварталі стала зовнішня торгівля товарами. У I кварталі також мало місце зростання цін на споживчому ринку області. Недостатньо ефективна, за словами експертів, діяльність ОДА в напрямку боротьби з корупцією і в напрямку протидії незаконному видобутку бурштину ", - резюмується в дослідженні.

За словами гендиректора КВУ Олексія Кошеля, починаючи з цього звіту діяльність голів ОДА оцінюватиметься поквартально. У дослідженні враховуються показники соціально-економічного розвитку регіону і результатів опитування експертів.

"Для тих керівників ОДА, які лпинились на останніх позиціях - це знак, що вони працюють неефективно. Якщо і за результатами річного рейтингу, і квартального, показники не змінюються, то очевидно, що людина не на своєму місці. Ми будемо продовжувати робити щоквартальні дослідження і за підсумками року буде складено рейтинг за 2017 рік. Результати дослідження направляються головам ОДА, президенту і голові уряду", - зазначив Кошель.

Нагадаємо, що в лютому 2017 року КВУ оприлюднила перший рейтинг голів ОДА, який базувався на результатах роботи в 2016 році.

З повним текстом дослідження можна ознайомитися на сайті КВУ.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n437730
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору