EN|RU|UK
 Політика України
  2374  6

 Кандидат на пост глави ДБР Горащенков: Конкурс потрібно розблокувати

Кандидат на посаду директора Державного бюро розслідувань Олексій Горащенков закликав конкурсну комісію, яка здійснює відбір на посади в ДБР, повторно звернутися до Кабміну для термінового затвердження порядку проведення тестування на поліграфі з метою прискорити визначення результатів конкурсу.

Про це йдеться в його зверненні до конкурсної комісії, повідомляють "Українські новини".

Встановлення Порядку проведення психофізіологічного дослідження із застосуванням поліграфа передбачено ст.26 Закону України "Про Державне бюро розслідувань". Як зазначалося в ЗМІ, затягування із затвердженням порядку такого дослідження значно затримує процес створення ДБР і може стати причиною зриву термінів початку роботи нового відомства, яка, відповідно до закону, має розпочатися не пізніше 20 листопада 2017 року.

"Звернення членів Конкурсної комісії до Кабінету Міністрів про необхідність якнайшвидшого затвердження такого Порядку ігноруються, порушуються встановлені законом терміни проведення спецперевірки кандидатів і їх люстраційної перевірки. І це вже не кажучи про необхідність прийняття парламентом низки важливих законодавчих змін у чинне законодавство з метою забезпечення такої діяльності ДБР , яку від нього очікує українське суспільство", - заявив Горащенков.

На думку Горащенкова, боротьба кандидатів на посади керівництва ДБР вже давно вийшла за межі Конкурсу, а зволікання Конкурсної комісії з проведенням психофізіологічного дослідження із застосуванням поліграфа тільки підсилює відчуття щодо можливого зовнішнього тиску на процес обрання керівництва ДБР.

"Останнім часом стосовно мене в різних ЗМІ та електронних виданнях невідомими мені особами поширюється неправдива інформація з метою моєї дискредитації перед членами Комісії зокрема й українським суспільством у цілому. Цей тиск на мене і членів моєї сім'ї почався з того моменту, як деякі журналісти самостійно визначили окремих прохідних кандидатів на посаду Директора ДБР, ігноруючи той факт, що насправді фіналістів 19 осіб. Я вважаю цей тиск не тільки добре спланованою і спрямованою на мене атакою з метою дискредитації і зниження моїх шансів на перемогу, але і прямим тиском на членів конкурсної комісії, який має на меті сформувати у них помилкове враження про мою особистість", - зазначив він.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n437683
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору