EN|RU|UK
 За кордоном
  5464  33

 Російське МВС вчило студентів шукати екстремізм на сторінках друзів і доносити куратору

У Мурманській області Російської Федерації Центр професійної підготовки УМВС РФ провів рольові ігри "Антитерор-2017" для студентів.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Медіазону", ігри відбулися 21 квітня.

Студентів розділили на п'ять команд, які проходили випробування: шукали підозрілі предмети, заклики до екстремізму і терориста-смертника. Ігри організували для того, щоб студенти знали, як правильно поводитися у разі загрози теракту або виявлення екстремістської пропаганди.

Перед початком гри учасників проінструктували щодо техніки безпеки і приставили до кожної команди куратора, який оцінював їхні дії і стежив за безпекою.

Перший етап гри - "Підземка" - полягав у пошуку зображень екстремістського характеру на стінах у коридорі. На етапі "Студентська аудиторія" учасники гри шукали "вибуховий пристрій" і відпрацьовували правильні дії при його виявленні.
На етапі "Бібліотека" студенти шукали ознаки екстремізму в текстах, нібито забутих кимось у студентській бібліотеці. Етап "Дім" полягав у пошуку заборонених публікацій на сторінках друзів у соціальних мережах.

Потім гравці шукали "терориста-смертника" на вокзалі. За інформацією МВС РФ, цей етап - "Залізничний вокзал" - виявився найскладнішим: тільки одна команда змогла правильно визначити "терориста", інших збентежив зовнішній вигляд, національність і поведінку звичайних "пасажирів".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n437663
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору