EN|RU|UK
 За кордоном
  11971  19

 Аграмунт традиційно втік із засідання сесії ПАРЄ, на якому обговорювали його візит до Сирії з депутатами Держдуми РФ, - Ірина Геращенко

Голова ПАРЄ Педро Аграмунт повинен нести політичну відповідальність за свої дії. Вибаченням, що його обдурили, - тут навряд чи можна обійтися.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook написала перший заступник голови Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи (ТКГ) в Мінську Ірина Геращенко.

"Важке засідання групи ЄРР у Страсбурзі на сесії ПАРЄ. Аграмунта прямо запитують, чи не вважає він, що повинен піти у відставку. Відповідь: ні, він так не вважає. Зате, розповідає, що він наївний і цнотливий, якого обдурили і ввели в оману підступні й підлі росіяни, що він не знав, куди, навіщо і з ким летить, і що там не повинно було бути ЗМІ, і що літав він як іспанський сенатор, а не президент ПАРЄ. Депутати його прямо запитують: можливо, нехай тоді він залишиться іспанським сенаторам, а не президентом ПАРЄ. Але Аграмунт хоче бути Саме президентом ПАРЄ (за винятком тих днів, коли він приватно дружить із російськими депутатами). Договорився вже до того, що в усьому винні ЗМІ, які оприлюднили цей візит, росіяни, які не втримали його в таємниці і ми всі, тому що нападаємо на нього безпідставно", - написала вона.

"Потім Аграмунт традиційно втік. Він так і не відповів на моє запитання про його як Президента ПАРЄ ставлення до ситуації на Донбасі, де вчора загинули і були поранені неозброєні представники місії СММ ОБСЄ. До речі, за введення військ ву РФ голосував друг Аграмунта, його екскурсовод у Сирію, Слуцький. А президент ПАРЄ не згадує конфлікт у центрі Європі в останніх своїх промовах", - підкреслила Геращенко.

"Українська делегація завжди стояла на позиції відстоювання принципів ПАРЄ. Ми не виступаємо проти сенаторів, яке б прізвище вони не мали, як приватної особи. Але ми протестуємо проти порушення принципів ПАРЄ, ми обурені цими спробами росіян дистанційно знищити ПАРЄ як авторитетну міжнародну організацію і неприхованому підіграванні в цих сценаріях президента ПАРЄ. Він повинен нести політичну відповідальність за свої дії. Вибаченнями, що його обдурили, - тут навряд чи можна обійтися, тим більше такий досвідчений і сивочолий політік навряд чи може грати роль наївного сенатора", - резюмувала перший заступник голови Верховної Ради.

Нагадаємо, 20 березня голова ПАРЄ Педро Аграмунт відвідав Сирію разом із депутатами Державної Думи РФ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n437522
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору