EN|RU|UK
 Політика України
  28673  190
Матеріали за темою:

 Я доведу свою невинуватість і притягну до кримінальної відповідальності керівництво НАБУ, - Мартиненко:

Екс-нардеп Микола Мартиненко назвав обвинувачення НАБУ і САП проти себе політичною фальсифікацією, інспірованою "грузинською мафією", і звернувся до Президента із закликом відреагувати на таку роботу цих антикорупційних органів.

Про це він сказав в інтерв'ю ТРК "Україна" 23 квітня, повідомляє прес-служба екс-депутата.

"Я хочу звернутися до Президента, щоб він відреагував ... Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура сьогодні перетворилися на філію "грузинської мафії", - заявив Микола Мартиненко.

"Це дешеве піар-агентство займається тим, що воно фальсифікує справи, кидає людей за ґрати і жодної справи не доводить до кінця. Ніякої боротьби з корупцією немає. Є дешеве піар-агентство, яке грає в політику", - констатував екс-нардеп .

На уточнювальне запитання журналістки, чи бачить грузинський слід у своїй справі, Микола Мартиненко відповів: "Іншого не бачу. Це не антикорупційна організація. Це чисто політичний проект".

Щодо своїх подальших планів Микола Мартиненко сказав: "Перше: я доведу свою невинуватість, в тому числі в суді. І друге: обов'язково притягну до кримінальної відповідальності як керівництво НАБУ, так і кожного виконавця, який цим питанням займається".
Источник: https://censor.net.ua/ua/n437503
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору