EN|RU|UK
 Політика України
  5682  60
Матеріали за темою:

 Суд відхилив відвід судді Бобровника у справі Мартиненка

Солом'янський суд відхилив відвід судді Бобровника при обранні запобіжного заходу екс-депутатові Ради Миколі Мартиненку.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ із залу суду.

За його інформацією, суддя Солом'янського суду Ада Педенко не задовольнила відводу судді Бобровника. Вона зазначила, що на "даний момент підстав для відводу немає".

Після цього суд може продовжити засідання. Але також може перенести розгляд на завтра у зв'язку із закінченням робочого дня.

Також суддя прийняла аналогічне рішення і в клопотанні у справі Переломи.


Читайте також на "Цензор.НЕТ": Суд почав обрання запобіжного заходу для Переломи, другого фігуранта у справі Мартиненка. ФОТОГолова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що досудовим розслідуванням встановлено, що в період з 2013 року до 2016 року злочинною організацією у складі посадових осіб ДП "Східний гірничо-збагачувальний комбінат" (далі - ДП "СхідГЗК"), посадових осіб "STEUERMANN Investitions und Handelsgesellschaft mbH" (далі - компанія STEUERMANN), а також групою осіб, які мали контроль над зазначеними підприємствами, в тому числі Мартиненком М. В. була здійснена розтрата коштів ДП ​​"СхідГЗК" у розмірі 17,28 млн дол. США шляхом неправомірного укладення і подальшого виконання контракту купівлі-продажу уранового концентрату для ДП "СхідГЗК" через австрійську компанію-посередника STEUERMANN. У подальшому вказані кошти були перераховані на рахунки компанії STEUERMANN із використанням офшорних компаній "WARGRAVE TRADING LLP" і "DALLAS FUEL SA" керівниками та учасниками злочинної організації та використані для власної користі.

У грудні 2015-го у зв'язку з розслідуванням НАБУ Мартиненко склав депутатський мандат. У парламенті Мартиненко був одним із лідерів фракції "Народний фронт". Раніше в парламенті він очолював комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n437296
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору