EN|RU|UK
 Політика України
  4324  28
Матеріали за темою:

 Захист Мартиненка заявив відвід судді Бобровнику

Адвокати екс-нардепа Миколи Мартиненка заявили відвід судді Олександру Бобровнику.

Про це повідомляє кореспондент "Цензор.НЕТ".

"Не буду зраджувати традицію", - сказав адвокат Ігор Черезов.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Екс-депутат Ради Мартиненко не має наміру вносити заставу 300 млн гривень у разі її встановлення, - адвокат

Адвокат послався на недавні публікації в ЗМІ матеріалів негласних слідчих дій. Згідно з публікаціями, Бобровник пиячить на робочому місці. Черезов повідомив, що звернувся до правоохоронних органів із заявою про притягнення судді Бобровника до кримінальної відповідальності. Також він заявив, що просить Вищу раду правосуддя позбавити його звання судді.

Адвокат зазначив, що Бобровник також приймав рішення про запобіжний захід щодо відстороненого голови ДФС Романа Насірова, якого також захищав Черезов. Також він вказав на те, що за збігом обставин система вибирає Бобровника.

Мартиненко підтримав відвід судді.

У справі оголошено перерву, поки система не визначить суддю, який розгляне клопотання про відвід Бобровника. Скільки триватиме перерва - поки що не відомо.

Захист Мартиненка заявив відвід судді Бобровнику 01

Захист Мартиненка заявив відвід судді Бобровнику 02

Захист Мартиненка заявив відвід судді Бобровнику 03

Захист Мартиненка заявив відвід судді Бобровнику 04

Захист Мартиненка заявив відвід судді Бобровнику 05

Захист Мартиненка заявив відвід судді Бобровнику 06

Захист Мартиненка заявив відвід судді Бобровнику 07

Захист Мартиненка заявив відвід судді Бобровнику 08

Фото - Олег Богачук, "Цензор.НЕТ"Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що досудовим розслідуванням встановлено, що в період з 2013 року до 2016 року злочинною організацією у складі посадових осіб ДП "Східний гірничо-збагачувальний комбінат" (далі - ДП "СхідГЗК"), посадових осіб "STEUERMANN Investitions und Handelsgesellschaft mbH" (далі - компанія STEUERMANN), а також групою осіб, які мали контроль над зазначеними підприємствами, в тому числі Мартиненком М. В. була здійснена розтрата коштів ДП ​​"СхідГЗК" у розмірі 17,28 млн дол. США шляхом неправомірного укладення і подальшого виконання контракту купівлі-продажу уранового концентрату для ДП "СхідГЗК" через австрійську компанію-посередника STEUERMANN. У подальшому вказані кошти були перераховані на рахунки компанії STEUERMANN із використанням офшорних компаній "WARGRAVE TRADING LLP" і "DALLAS FUEL SA" керівниками та учасниками злочинної організації та використані для власної користі.

У грудні 2015-го у зв'язку з розслідуванням НАБУ Мартиненко склав депутатський мандат. У парламенті Мартиненко був одним із лідерів фракції "Народний фронт". Раніше в парламенті він очолював комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n437282
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору