EN|RU|UK
 Політика України
  2805  17

 Австрійські праворадикали своїм візитом в окупований Крим, схоже, виконують контракт, укладений із путінської партією, - посол України

Посольство України в Австрії звернулося з офіційною нотою в австрійський МЗС у зв'язку з візитом кількох австрійських політиків в окупований Крим.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду, про це заявив посол Олександр Щерба.

Раніше з'явилися повідомлення, що в окупований Росією Крим для участі в так званому "Ялтинському міжнародному економічному форумі" приїхали політики з низки європейських держав. У посольстві відомо, що було анонсовано участь п'яти австрійських учасників, підтвердив Щерба.

"Звертає на себе увагу, що всі п'ятеро представляють праворадикальну Австрійську партію свободи (АПС). Схоже, АПС, яка в січні уклала п'ятирічний контракт про співпрацю з путінської партією "Єдина Росія", починає реалізовувати цей контракт", - наголосив посол.

За його словами, посольство заздалегідь зв'язалося з політиками, заявленими серед можливих учасників події, і повідомило про відповідальність за порушення українського законодавства.


"Ми відстежуємо, хто насправді прийняв запрошення окупантів. Всі вони ознайомлені з наслідками такого рішення (крім тих, хто вже бував в окупованому Криму і кому нема чого втрачати ні в плані репутації, ні в плані наслідків із точки зору українського законодавства)", - заявив посол.

Щерба також додав, що 14 квітня, "щойно став відомим попередній склад учасників від Австрії", посольство звернулося з цього приводу з нотою в МЗС Австрії.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n437259
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору