EN|RU|UK
 Політика України
  3984  38

 Посол Китаю про інвестиції в Україну: "Насамперед необхідно гарантувати безпеку: як отримати після інвестування прибуток"

Посол Китаю в Україні Ду Вей заявляє, що китайські інвестори зацікавлені в інвестуванні в різні галузі України, проте необхідно гарантувати безпеку їхніх інвестицій.

Про це він сказав на прес-конференції, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

"Для реалізації інвестицій потрібно вирішити низку питань і виконати багато роботи. Насамперед необхідно гарантувати безпеку інвестицій: як отримати після інвестування прибуток", - сказав Ду Вей.


Основними напрямками, в яких зацікавлені китайські бізнесмени, за його словами, є сільське господарство, транспорт, логістика й енергетика.

Він додав, що Китаю цікавий досвід України в науково-технічній галузі.

"Надалі і Китай, і Україна повинні йти шляхом спільного наукового дослідження і освоєння нових науково-технічних продуктів і разом освоювати міжнародний ринок", - додав посол.


На питання про перспективи створення зони вільної торгівлі України й Китаю Ду Вей зазначив, що це питання обговорювали неофіційно ще в 2015 році, і Китай готовий вислухати пропозиції української сторони.

"У 2015 році відбулося засідання міжурядової комісії з торгово-економічної співпраці, і наші керівники на робочому рівні неофіційно обговорили це питання. Наші експерти вивчають і роблять аналіз та експертизи щодо цієї співпраці. Якщо в української сторони буде якась пропозиція, китайська сторона готова її послухати", - сказав він.


Ду Вей також повідомив, що Китай посідає друге місце за обсягом товарообігу в Україні.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n437255
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору