EN|RU|UK
 Київські новини
  2329  23

 Від ДАБК очікують рішення з приводу законності забудови Сінного ринку в Києві, - активістка Нікітіна

Противники будівництва величезного житлового комплекту на місці Сінного ринку в центрі Києва очікують рішення ДАБК щодо наявності у забудовника всіх дозвільних документів для ведення будівельних робіт.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це інформує LB.

Активіст Юлія Нікітіна пише, що зараз противники будівництва величезного житлового комплекту в центрі Києва очікують рішення ДАБК щодо наявності у забудовника всіх дозвільних документів для ведення будівельних робіт. Таку перевірку 11 лютого ініціював мер міста Віталій Кличко. Міський голова просить главу департаменту здійснити термінову виїзну перевірку на місце будівництва за адресою Бульварно-Кудрявська (Воровського), 15а, Гончара, 38б, Гончара, 38/2.

Нікітіна впевнена: з документами у забудовника не може бути все в порядку, оскільки ділянки, на якій ведеться будівництво, за документами немає.

"Суть порушення, про яке знають і в КМДА, і в ДАБК, така. Для того, щоб отримати дозвіл на будівництво (головний документ для початку будівельних робіт), будь-який забудовник збирає безліч дозвільної документації. Одним із ключових документів у великому переліку є "Містобудівні умови і обмеження", які видаються Департаментом архітектури КМДА. Цей документ був виданий забудовнику в 2013 році і в цей момент є недійсним, оскільки виданий на земельну ділянку, якої немає на карті Києва", - пояснила активістка.

"Кадастровий номер" ділянки-якого-немає", на який київським департаментом архітектури видані "Містобудівні умови і обмеження" - 8000000000: 88: 174: 0084. Будь-який читач цього тексту може перевірити наявність такої ділянки в земельному кадастрі - і виявити, що в 2014 року вона припинила своє існування. Її розділили на три ділянки поменше і визнали неіснуючою - так іноді чингять для того, щоб скинути з проблемного активу арешти, претензії та інші обтяжуючі обставини", - додала також вона.

Будівництво, за її словами, ведеться на цих трьох різних ділянках, на які "Містобудівні умови і обмеження" ніколи не видавалися.

"Те, як саме поведе себе в цій ситуації ДАБК, має дуже велике значення - і для розуміння того, хто саме є кінцевим бенефіціаром будівництва, і для розуміння того, кому насправді ДАБК підпорядковується (формально є зараз структурним підрозділом КМДА).

Варіантів всього два - або ця організація є ланкою в ланцюжку прикриття обурливого проекту, або ні. Сумлінна перевірка гарантовано виявить як мінімум одне істотне порушення закону, що є підставою для скасування дозволу на будівництво, про який точно знають і в КМДА, і в ДАБК. А недобросовісна - не виявить нічого, як це, на жаль, часто буває", - резюмувала громадська активістка.

Раніше забудовнику Сінного ринку як пошук консенсусу з громадськістю КМДА пропонувала знизити щільність і висотність забудови. Однак представник забудовника заявив, що у них все в порядку з документацією, після чого будівництво лише пришвидшилось.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n437208
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору