EN|RU|UK
 Політика України
  15718  45
Матеріали за темою:

 "Всі б були задоволені, якби ми ганяли Росію засцяними ганчірками по міжнародній арені", - Береза про рішення суду ООН

На думку депутата, сам факт судового процесу проти Росії - це "перший крок, за яким слідує довгий шлях, що повинен завершитися юридичною відповідальністю Кремля".

Як передає Цензор.НЕТ, Борислав Береза - ​​позафракційний народний депутат, член постійної делегації в ПАРЄ - прокоментував Проміжне рішення Міжнародного суду ООН за позовом "Україна проти РФ".

"Я розумію, що всі були б задоволені, якби ми ганяли Росію засцяними ганчірками по міжнародній арені, але треба не забувати, що і з того боку - не хлопчики для биття. А також згадайте про те, що Грузії відмовили в розгляді позову проти Росії в тому ж суді, а в нас вийшло. Розумію, що зараз з'являться ФБ-експерти, які знають більше, можуть краще і взагалі вміють усе. Але в суді ООН вони чомусь не представляли Україну. У будь-якому випадку ми повинні прагнути до більшого і не маємо применшувати своїх досягнень. І зобов'язані домагатися максимального результату в усіх можливих напрямах. Але треба пам'ятати, що в Росії відсутня універсальна юстиція, а значить, вони не будуть визнавати рішення цього суду. І це проблема, - заявив депутат.


ПОВНИЙ ТЕКСТ СТАТТІ ЧИТАЙТЕ ТУТ.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n437202
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору